Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

KOMIS - Petkit Fresh Element Mini dozownik biały

Produkt z komisu. Automatyczny dozownik karmy Petkit Fresh Element Mini. PETKIT Fresh Element Mini to automatyczny dozownik przeznaczony dla Twojego kota lub małego psa. Ta wersja dozownika jest wyposażona w nową i ulepszoną metodę podawania żywności, która zapewnia bardziej precyzyjny i elastyczny plan posiłków dla Twojego zwierzaka. Bardziej dokładny niż podajnik Petkit Fresh Element Feeder. Oznacza to, że Twój zwierzak będzie karmiony na czas z dokładną ilością. Ponadto nowy rozmiar - mini zapewnia możliwość umieszczenia tego urządzenia w dowolnym miejscu w domu nie zajmując dużo miejsca. Zasilanie z gniazdka.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt Więcej informacji › Zamówienia do 29. 11. 14:00, przewidywana dostawa: u Ciebie we wtorek 5. 12.

909 zł 751 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P45619
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
KOMIS - Petkit…
909 zł

Opis produktu

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od 15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Automatyczny dozownik karmy Petkit Fresh Element Mini. PETKIT Fresh Element Mini to automatyczny dozownik przeznaczony dla Twojego kota lub małego psa. Ta wersja dozownika jest wyposażona w nową i ulepszoną metodę podawania żywności, która zapewnia bardziej precyzyjny i elastyczny plan posiłków dla Twojego zwierzaka. Bardziej dokładny niż podajnik Petkit Fresh Element Feeder. Oznacza to, że Twój zwierzak będzie karmiony na czas z dokładną ilością. Ponadto nowy rozmiar - mini zapewnia możliwość umieszczenia tego urządzenia w dowolnym miejscu w domu nie zajmując dużo miejsca.

Po co wynajmować opiekunkę do zwierząt domowych, gdy masz Fresh Element Mini? Ten automatyczny dozownik będzie w stanie nakarmić twojego kota lub małego psa z dowolnego miejsca i o każdej porze. Po prostu skorzystaj z aplikacji, aby ustawić czas karmienia swojego zwierzaka. Możesz też karmić ręcznie bez ustawienia czasu za pomocą aplikacji PETKIT na urządzeniu mobilnym

Urządzenie wymaga routera bezprzewodowego 2,4 GHz 

Zaplanuj czas karmienia swojego psa lub kota i ilość jedzenia, które powinny być otrzymać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Możesz zaprogramować do 10 posiłków dziennie, od 1 do 20 porcji na posiłek. Każda porcja ma w przybliżeniu 5 g (wielkości granulek minus 5-12 mm). Dodaj nowy plan karmienia w dowolnym momencie lub skorzystaj z trybu MANUAL

 

 

Główne funkcje:

  • Kontrola na odległość - Łatwa kontrola za pomocą aplikacji Fresh Element. Aplikacja jest kompatybilna z Android i iOS a jej obsługa intuicyjna.
  • Zawsze świeża karma
  • Automatyczne dozowanie - W prosty sposób ustalisz wielkość porcji, ich ilość i czasowe odstępy karmienia. Zapewnisz odpowiednią dietę na odległość.
  • Idealna dieta - Aplikacja posiada algorytm, który po podaniu niezbędnych informacji sam wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne twojego zwierzaka. Możesz zaprogramować do 10 posiłków dzienne, od 1 do 20 porcji w jednej porze karmienia. Każda porcja to ok. 5 g.
  • Opatentowane podawanie karmy - Wewnętrzny mechanizm zapobiega dostaniu się wilgoci. Silikonowy silnik zapewnia bezproblemowe podawanie karmy.
  • Czujnik bezpieczeństwa- Otwierająca się pokrywa posiada system bezpieczeństwa, zamknie się tylko wtedy kiedy na jej drodze nie będzie żadnego elementu. 
  • Miska z możliwością wyjęcia - miskę możesz wyjąć i łatwo umyć
  • Stan karmy pod kontrolą - W aplikacji zobaczysz stan karmy w pojemniku, umożliwia to wbudowany czujnik w urządzeniu.
  • Dozownik może być zasilany także za pomocą baterii jeśli dojdzie do wyłączenia prądy (4 x baterie AA, baterie nie są częścią zestawu.

Pojemność na 2,8l karmy

Wewnętrzny pojemnik o pojemności 2,8 litra to pojemnik na karmę. Fresh Element Mini posiada silikonową uszczelkę w drzwiczkach wylotu żywności oraz w pokrywie pojemnika zawierającego żywność. Specjalne uszczelnienie zapobiega wpływom warunków zewnętrznych na karmę, jest zawsze świeża! Bez zabrudzeń bakteriami w okolicy.

 

 

Łatwe, zdrowe i bezpieczne karmienie

Automatyczna pokrywa otwiera się tylko w danym czasie. Jak tylko porcja trafi do wbudowanej miski, pokrywa zamknie się. Nie musisz się obawiać, że ruchoma pokrywa zrani kota. Fresh Element Mini ma wbudowany czujnik który rozpozna czy można bezpiecznie zamknąć pokrywę. W taki przypadku pokrywa zatrzyma się, zamknie się tylko jeśli droga jest wolna,

 

 

Dieta pod kontrolą

Nie jesteś pewien jak ma wyglądać optymalna dieta twojego ulubieńca? Aplikacja pomoże określić wartość odpowiedniego bilansu kalorycznego. Wystarczy podać odpowiednie dane, dot. wagi, aktwności i rasy zwierzaka. Specjalny algorytm wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne. Aplikacja działa pod systemy Android i iOS.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis Inne - komis

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Produkty powiązane

Petkit Fresh Element Mini
Warianty (1)
bílá

Petkit Fresh Element Mini

4 tygodnie, w środę 3. 1. u Ciebie
891 zł

Porównaj

Pelíšek pro psa Reedog Black & Beige Tommy
Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - Legowisko dla psa Reedog Black & Beige Tommy 3XL

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
552 zł

Porównaj

Warianty (1)
Rozbaleno

KOMIS - Nadajnik Petrainer PET998N

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
249 zł

Porównaj

Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - Petwant F6 - Petwant F6 - Automatyczny dozownik 6 porcji

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
498 zł

Porównaj

PetCube smart kamera pro psy a kočky
Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - PetCube smart kamera dla psów i kotów

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
891 zł

Porównaj

Matrace pro psa Reedog Thin Beige
Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - Mata dla psa Reedog Thin Beige Point XL

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
206 zł

Porównaj

KOMIS - GPS obroża i monitor aktywności Eyenimal
Warianty (1)
Rozbaleno

KOMIS - GPS obroża i monitor aktywności Eyenimal

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
516 zł

Porównaj

Warianty (3)
Hodně použité Lehce použité Zánovní

Komis - Obroża i odbiornik Aetertek AT-211 Mini

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
249 zł

Porównaj

Ostatnio oglądane

Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - Petkit Fresh Element Mini dozownik biały

Dostępne, we wtorek 5. 12. u Ciebie
909 zł

Porównaj