Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0

Urządzenie z komisu obroża GPS Martin System. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i  nie odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej. Wyjątkowy system GPS firmy Martin System. Zasięg radiowy do 60 km, natychmiastowa aktualizacja, zasięg prawie na całym świecie z mniejszą dokładnością i aktualizacją co 10 minut. Jedno ładowanie wystarczy do 6 dni działania. MPS DOG 2.0 służy do znajdowania lub śledzenia twojego psa, jak również każdego innego obiektu lub zwierzęcia. Nadajnik odbiera sygnał dzięki odbiornikowi MPS za pośrednictwem aplikacji MPS. Dane zebrane przez aplikację pochodzą z aplikacji SIGFOX lub z odbiornika MPS połączonego przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt Więcej informacji › Zamówienia do 12:00, przewidywana dostawa: u Ciebie we wtorek 18. 6.

4 942 zł 4 084 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P43663
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0
KOMIS - Martin…
4 942 zł

Opis produktu

Martin System MPS 2 to GPS obroża z największym zasięgiem na rynku - do 60 kilometrów. MPS DOG 2.0 łączy w sobie wydajność dwóch technologii, aby znaleźć swojego psaTechnologia MPS (Martin Positioning System) przesyła pozycję psa do odbiornika co osiem sekund.
Dzięki sieci anten zainstalowanych w całej Europie technologia SIGFOX umożliwia podążanie za swoim psem na nieograniczoną odległość *, z jego położeniem co 10 minut. Bezpłatna aplikacja dla systemu Android pobiera dane z nadajnika, przez Bluetooth za pośrednictwem odbiornika MPS, lub przez połączenie internetowe dla danych SigFOX.

Zupełnia nowa aplikacja! Pozwala na wykrywanie psów na wybranej przez siebie mapie, a także pozwala na rejestrację drogi twojego psa podczas polowania. Umożliwia także rejestrację śledzenia psa podczas polowania. Ten utwór można przejrzeć później, w domu. Możliwość śledzenia do 32 psów po dokupieniu kolejnych odbiorników. 

GPS dla psów MPS Dog 2 wysyła sygnał na dozwolonych częstotliwościach (869,5 mHz), więc nie potrzebujesz żadnej licencji!

Aktualizacja pozycji co 8 sekund w przypadku komunikacji odbiornika z nadajnikiem (do odległości 60 km) W przypadku komunikacji w sieci SIGFOX (na odległości powyżej 60km) aktualizacja pozycji co 10 minut.

 

 

Zasięg obroży

Martin System MPS Dog 2.0 umożliwia śledzenia psa do odległości 60 km w czasie realnym. Martin System MPS Dog 2.0 został zaprojektowany do lokalizowania psów w najtrudniejszych warunkach (las, teren), odpowiedni do profesjonalnego śledzenia psa podczas polowań. Dzięki pomocy technologii anten Sigfox, istnieje możliwość lokalizowania psa także na większą odległość, gdziekolwiek w zasięgu tych anten z dokładnością do 1 km.

 

Funkcja GPS

Martin System MPS Dog 2.0 działa na zasadzie fal radiowych, które są w Europie udostępnione więc, urządzenie nie wymaga żadnej licencji.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik Martin System MPS Dog 2.0 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 1900mAh a odbiornik 1250mAh. Obroża i nadajnik jest ładowana za pomocą dualnej ładowarki w ciągu 2 godzin. Jedno naładowanie pozwala na pracę urządzenia przez kilka dni (3-6 dni)

 

Wodoszczelność

Martin System MPS Dog 2.0 ma w pełni wodoszczelny odbiornik. To idealne urządzenie do śledzenia psów, które lubią wodę i pracują pomimo opadów.

 

 

Liczba psów

Martin System MPS Dog 2.0 możesz rozszerzyć do szkolenia większej ilości psów, bez utraty funkcji. Dokupując kolejne obroże, może w prosty sposób rozszerzyć system i śledzić do 32 jednocześnie.

 

Ekran

Martin System MPS Dog 2.0 ,ma wysokiej jakości LCD ekran. Umożliwia lokalizowanie i śledzenie psów w dzień i w nocy. Na ekranie możesz zobaczyć wszystkie niezbędne dane.

 

Długość obroży

Martin System MPS Dog 2.0 ma bardzo wytrzymałą i wykonaną z mocnej gumy obrożę. Piesek nosi ją chętnie, a sama obroża jest regulowana od 20 do 55 cm.

 


Waga i rozmiary

Odbiornik jest mały i lekki. Waży jedynie 54 g.

 

 

Aplikacja

Aplikacja pod Android do ściągnięcia tutaj

MPS DOG Aplikace

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis GPS dla psów - komis

Zobacz pełny opis

Parametry

Zasięg 60 km
Wyświetlanie kompas + aplikacja
Funkcje impuls, GPS

Produkty powiązane

KOMIS - GPS obroża i monitor aktywności Eyenimal
Warianty (1)
Rozbaleno

KOMIS - GPS obroża i monitor aktywności Eyenimal

Dostępne, we wtorek 18. 6. u Ciebie
509 zł

Porównaj