KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0
KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0

KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0

Rabat 30% z kodem BAZ15

Urządzenie z komisu obroża GPS Martin System. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i  nie odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej. Wyjątkowy system GPS firmy Martin System. Zasięg radiowy do 60 km, natychmiastowa aktualizacja, zasięg prawie na całym świecie z mniejszą dokładnością i aktualizacją co 10 minut. Jedno ładowanie wystarczy do 6 dni działania. MPS DOG 2.0 służy do znajdowania lub śledzenia twojego psa, jak również każdego innego obiektu lub zwierzęcia. Nadajnik odbiera sygnał dzięki odbiornikowi MPS za pośrednictwem aplikacji MPS. Dane zebrane przez aplikację pochodzą z aplikacji SIGFOX lub z odbiornika MPS połączonego przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem.

Wybór opcji produktu

5 388 zł 4 453 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 18. 08. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Martin System obroża GPS MPS Dog 2.0

Martin System MPS 2 to GPS obroża z największym zasięgiem na rynku - do 60 kilometrów. MPS DOG 2.0 łączy w sobie wydajność dwóch technologii, aby znaleźć swojego psaTechnologia MPS (Martin Positioning System) przesyła pozycję psa do odbiornika co osiem sekund.
Dzięki sieci anten zainstalowanych w całej Europie technologia SIGFOX umożliwia podążanie za swoim psem na nieograniczoną odległość *, z jego położeniem co 10 minut. Bezpłatna aplikacja dla systemu Android pobiera dane z nadajnika, przez Bluetooth za pośrednictwem odbiornika MPS, lub przez połączenie internetowe dla danych SigFOX.

Zupełnia nowa aplikacja! Pozwala na wykrywanie psów na wybranej przez siebie mapie, a także pozwala na rejestrację drogi twojego psa podczas polowania. Umożliwia także rejestrację śledzenia psa podczas polowania. Ten utwór można przejrzeć później, w domu. Możliwość śledzenia do 32 psów po dokupieniu kolejnych odbiorników. 

GPS dla psów MPS Dog 2 wysyła sygnał na dozwolonych częstotliwościach (869,5 mHz), więc nie potrzebujesz żadnej licencji!

Aktualizacja pozycji co 8 sekund w przypadku komunikacji odbiornika z nadajnikiem (do odległości 60 km) W przypadku komunikacji w sieci SIGFOX (na odległości powyżej 60km) aktualizacja pozycji co 10 minut.

 

 

Zasięg obroży

Martin System MPS Dog 2.0 umożliwia śledzenia psa do odległości 60 km w czasie realnym. Martin System MPS Dog 2.0 został zaprojektowany do lokalizowania psów w najtrudniejszych warunkach (las, teren), odpowiedni do profesjonalnego śledzenia psa podczas polowań. Dzięki pomocy technologii anten Sigfox, istnieje możliwość lokalizowania psa także na większą odległość, gdziekolwiek w zasięgu tych anten z dokładnością do 1 km.

 

Funkcja GPS

Martin System MPS Dog 2.0 działa na zasadzie fal radiowych, które są w Europie udostępnione więc, urządzenie nie wymaga żadnej licencji.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik Martin System MPS Dog 2.0 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 1900mAh a odbiornik 1250mAh. Obroża i nadajnik jest ładowana za pomocą dualnej ładowarki w ciągu 2 godzin. Jedno naładowanie pozwala na pracę urządzenia przez kilka dni (3-6 dni)

 

Wodoszczelność

Martin System MPS Dog 2.0 ma w pełni wodoszczelny odbiornik. To idealne urządzenie do śledzenia psów, które lubią wodę i pracują pomimo opadów.

 

 

Liczba psów

Martin System MPS Dog 2.0 możesz rozszerzyć do szkolenia większej ilości psów, bez utraty funkcji. Dokupując kolejne obroże, może w prosty sposób rozszerzyć system i śledzić do 32 jednocześnie.

 

Ekran

Martin System MPS Dog 2.0 ,ma wysokiej jakości LCD ekran. Umożliwia lokalizowanie i śledzenie psów w dzień i w nocy. Na ekranie możesz zobaczyć wszystkie niezbędne dane.

 

Długość obroży

Martin System MPS Dog 2.0 ma bardzo wytrzymałą i wykonaną z mocnej gumy obrożę. Piesek nosi ją chętnie, a sama obroża jest regulowana od 20 do 55 cm.

 


Waga i rozmiary

Odbiornik jest mały i lekki. Waży jedynie 54 g.

 

 

Aplikacja

Aplikacja pod Android do ściągnięcia tutaj

MPS DOG Aplikace
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!