Zvukový lokátor Canibeeb Radio PRO
Zvukový lokátor Canibeeb Radio PRO

Dźwiękowy lokalizator Canibeeb Radio PRO

Loklizator dźwiękowy służący do śledzenia ruchu i zachowań psa myśliwskiego. 

Wybór opcji produktu

947 zł 783 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
wtorek 14. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dźwiękowy lokalizator Canibeeb Radio PRO

Dźwiękowy lokalizator przeznaczony do śledzenia ruchu i zachowań psa myśliwskiego, regulowana głośność dźwięku oraz 4 różne dźwięki na każdej obroży. Sygnał dźwiękowy możesz włączyć zdalnie i w każdej chwili dołączyć do pracy 2 lub 3 obrożę. 
Lokalizator BEEPER RADIO PRO jest słyszalny w odległości do 200 metrów a radiowy zasięg zdalnego sterowania jest do 300 m.
Czułość detekcji ruchu jest regulowana
Regulowana głośność dźwięku
12 trybów działania pozwala dostosować Twój CANIBEEP Radio Pro według preferencji i zachowania Twojego psa - tryb 1 do 4: obroża działa tylko wtedy gdy pies wystawia, - tryb 5 do 8: obroża działa gdy pies jest w ruchu a potem wystawia - tryb 9 do 12: obroża wyda krótki sygnał dźwiękowy wyłącznie przy naciskaniu przycisku na pilocie
Zdalne sterowanie: - włączanie sygnału dźwiękowego na obroży, żeby odnaleźć psa - wyłaczać chwilowo obrożę- włączać obroże po chwilowym wyłączeniu - całkowicie wyłączyć obrożę 
Wskaźnik stanu baterii na obroży: wyśle sygnał dźwiekowy a kontrolka zaświeci się
Wskaźnik wyładowania baterii na pilocie: kontrolka świeci
Włączanie / wyłączanie obroży i wybór tryb za pomocą magnetycznego kluczu umieszczonego w pilocie

Pilot:
- wodoodporny
- żywotność baterii: ok. 50 000 uruchomień
- waga: 40 g (łącznie z baterią)
- wymiary: 96 x 40 x 18 mm
- bateria: 1 3-V CR2430 litowa bateria (zawartość opakowania)


Beeper:
- wodoodporny
- żywotność baterii: 70 000 sygnałów dźwiękowych ("pip")
- waga: 77 g (łącznie z baterią)
- wymiary: 38 x 66 x 72 mm
- bateria: 1 3-V CR123A litowa bateria (zawartość opakowania)


Długość obroży 65 cm - regulowana od 20 do 50 cm

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!