Protištěkací obojek Dogtra YS600
Protištěkací obojek Dogtra YS600

Dogtra YS600

Wyjątkowa obroża antyszczekowaDogtra YS600 to jedna z najskuteczniejszych obroży antyszczekowych na świecie. Precyzyjne rozpoznawanie szczekania. Przeznaczona dla większych ras psów. Wibracja lub 10 poziomów impulsu elektrostatycznego, wraz z wibracją. Błyskawiczne ładowanie - 2 godziny. Wodoszczelna. Punkty kontaktowe ze stali chirurgicznej. Dla psów z wagą od 15 kg.

 

 

 

967 zł 800 zł bez VAT
Dostępne 6 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 07. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra YS600

Wyjątkowa obroża antyszczekowa Dogtra YS600 to jedna z najskuteczniejszych obroży antyszczekowych na świecie. Precyzyjne rozpoznawanie szczekania. Przeznaczona dla większych ras psów. Wibracja. 7 poziomów impulsu elektrostatycznego. Błyskawiczne ładowanie - 2 godziny. Wodoszczelna, możesz jej użyć podczas spaceru w deszczu, piesek może wskoczyć z nią do wody. Punkty kontaktowe ze stali chirurgicznej. Bardzo lekka. Dla psów z wagą od 15 kg.

 

Detekcja szczekania

Dogtra YS600 wykorzystuje podwójną detekcję szczekania. Obroża rozpoznaje szczekania psa dzięki wibracjom na szyi psa i mikrofonowi, który rejestruje dźwięk. Sprawia to, że obroża jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli więcej niż 1 psa, ponieważ aktywuje ją tylko szczekania psa, który obrożę nosi na szyi. Obroża rozpoznaje także wycie.

Typ korekcji 

Dogtra YS600 wysyła wibracje i elektrostatyczny impuls regulowany na 10-ciu poziomach. Na obroży znajdziesz pokrętło ustawiając je w pozycji P obroża będzie wysyłać tylko wibracje. Możesz też za pomocą pokrętła wybrać 1 z 10 poziomów impulsu. Jeżeli wybierzesz jako korektę impuls zostanie on zapoczątkowany wibracją a następnie wysłany zostanie impuls na wybranym przez Ciebie poziomie.

 
Regulacja obroży

Dogtra YS600 ogranicza szczekanie psa dzięki wibracjom oraz impulsom. Możesz ustawić ostrzeżenie tylko wibracjami. Poziom impulsu ustawiasz sam za pomocą regulatora na obroży. Każdemu wysłanemu impulsowi towarzyszy wibracja. 15 sekund przerwy pomiędzy impulsami, aby pies skojarzył fakt szczekania z wysyłaniem impulsów.

 

Bateria i ładowanie

Dogtra YS600 zasilany jest akumulatorem, który doładujesz w ciągu 2 godzin dołączona do zestawu ładowarką. Czas pracy zależy od częstotliwości uruchamiania się obroży.

 

Wodoszczelność

Dogtra YS600 jest w pełni wodoszczelna i zanurzalna do 1m. Możesz jej używać podczas spacerów w deszczu. Piesek może też wskoczyć z nią do wody.

 

Rasy 

Dogtra YS600 jest dedykowana dla średnich i dużych psów, z wagą od 15 kg.

 

Długośc obroży 

Dogtra YS600 to wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Można ją regulowwać od 20 do 75 cm.

 


Waga 

Dogtra YS600 posiada lekki odbiornik o wadze  212g.

 

 
Parametry techniczne

Waga 212 g
Siła impulsu 10
Regulacja czułości tak
Długość obroży 20 - 75 cm
Rodzaj korekty impuls + wibracje
Wodoodporność wodoszczelny
Zasilanie na ładowarkę
Detekcja szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Praca na baterii 5 - 10 dni

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!