E-Collar BP 504

Wyjątkowo obroża antyszczekowa renomowanego producenta z USA E-Collar Technologies. Najlepszej jakości rozwiązania, zaawansowana technologia zapewnia 100% efekt. 3 tryby działania. Jeden z 8 stopni impulsów, tylko dźwięk lub tryb automatyczny. 3 poziomy czułości na szczekanie.  Kompletnie wodoszczelna. Licznik szczeknięć. Zaawansowana technologia czujnika drgań eliminująca fałszywe (przypadkowe) aktywacje.

947 zł 783 zł bez VAT
Dostępne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 31. 01. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-Collar BP 504

Wyjątkowo obroża antyszczekowa renomowanego producenta z USA E-Collar Technologies. Najlepszej jakości rozwiązania, zaawansowana technologia zapewnia 100% efekt. Większość psów reaguje na nią już po 15 minutach używania. 3 tryby działania. Jeden z 8 stopni impulsów, tylko dźwięk lub tryb automatyczny. 3 poziomy czułości na szczekanie. Tryb automatyczny. Kontrolka poziomu baterii. Kompletnie wodoszczelna. Licznik szczeknięć. Zaawansowana technologia czujnika drgań eliminująca fałszywe (przypadkowe) aktywacje.

 

 

 

Detekcja szczekania

Antyszczekowa obroża E-collar BP 504 wyposażona została w bardzo precyzyjną technologię rozpoznowania szczekania. Czujnik wibracji jest odizolowany od reszty obroży i nie grozi przypadkowe włączenie w momencie gdy pies przypadkowo otrze o coś obrożę lub podrapie się po niej. 

 

 

Typ korekty 

E-Collar BP 504 wykorzystuje do korekty szczekania impuls elektrostatyczny, który możesz całkowicie wyłączyć (pozostawić jedynie ostrzeżenie dźwiękowe) lub ustawić na jednym z 8 poziomów. Możesz też pozostawić wybór poziomu impulsu samemu urządzeniu. Obroża rozpozna, który poziom ograniczył szczekanie i przy okazji kolejnego szczekania włączy się dokładnie na tym poziomie.

 


Ustawienia obroży

Obroża antyszczekowa E-Collar BP 504 posiada 3 tryby działania: tylko dźwiek, impuls na jednym z 8 poziomów lub automatyczny tryb. Obroza wyposażona w licznik szczeknięć

 

Baterie i ładowanie

Obroża przeciwko szczekaniu BP 504 wyposażona została w litowo-jonowy akumulator, czas ładowania wynosi około 2 godzin, obroża wytrzyma na jednym naładowaniu od 2 do 7 dni w zależności od częstotliwości użycia i aktywacji. Obroża posiada kontrolkę stanu baterii

 

Wodoszczelność

E-Collar BP 504 jest całkowicie wodoszczelna i zanurzulny.

 

 

Rasa

Obroża E-Collar BP 504 przeznaczona jest dla dowolnego psa z wagą od 3,6 kg. Na podstawie doświadczenia, ze względu na wymiary tę obrożę polecamy dla psów z wagą od 10 kg. W zestawie znajdziesz krótkie elektrody i długie dla psów z długą sierścią.

 

 

Długość obroży

Obroża antyszczkowa BP 504 ma wysokiej jakości obrożę wykonaną z Biothane. Piesek chętnie ją nosi, sama obroża nie łapie zapachów i jest wygodna. Długość obroży jest regulowana od 20 do 78 cm. Obrożę bez problemu możesz wymienić na krótszą lub dłuższą.

 


Wymiary obroży

E-Collar BP 504 ma niewielkie wymiary 5cm x 3,5cm x 2,5cm i waży tylko 54 g.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!