E-Collar Easy Educator EZ-900

E-Collar Easy Educator EZ-900 to obroża treningowa znanej amerykańskiej firmy E-collar. Zasięg 800 metrów. Dla psów z wagą od 3 kg. Ergonomiczny, wodoszczelny nadajnik i odbiornik. Odporne na uszkodzenia. 100 poziomów impulsu, 7 wibracji i 4 dźwięku, booster. Blokada poziomu stymulacji. Możliwość ustawienia wszystkich korekcji z poziomu komputera. Mocne światło LED.

Wybór opcji produktu

2 115 zł 1 748 zł bez VAT
Na cestě 4 kusů
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-Collar Easy Educator EZ-900

E-Collar przedstawia jedną z najnowocześniejszych modeli obroży treningowej Easy Educator EZ-900. Obroża wyróżnia się przede wszystkim możliwością idealnego dopasowania impulsu nawet dla najbardziej charakternych psów. Możliwość ustawienia wyznaczenia maksymalnego poziomu stymulacji. Opcja zablokowania przycisków, aby nie dochodziło do przypadkowej zmiany poziomu impulsu. Mocne światło LED umożliwia obserwację psa nawet podczas treningów po zmroku. 2 rodzaje świecenia - miganie i światło stałe. Możliwość szybkiego ładowania za pomocą kabla USB lub ładowarki. Obroża umożlwia ustawienie 7 poziomów wibracji, 4 poziomów dźwięku, 100 poziomów impulsu. E-collar to jedna z najlepszych marek na rynku. Możliwość zaprogramowania przycisku Booster - zwiększenie siły impulsu o wybraną przez siebie liczbę poziomów. Możliwość włączenia programu umożliwiającego dobór odpowiedniego poziomu stymulacji lub ciągłego wysyłania stymulacji wraz ze zwiększaniem jej poziomu.

 

 

 

Zasięg obroży

Obroża E-Collar Easy Educator EZ-900 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 800 metrów. Zasięg 800 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. E-Collar Easy Educator EZ-900 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji 

Obroża umożliwia ustawienie 4 poziomów dźwiękowego ostrzeżenia, 7 poziomów wibracji i 256 stopni korekcji, które podzielone są na 100 poziomów (chwilowy lub ciągły). Intensywność impulsu zmienia się za pomocą pokrętła na nadajniku. Obroża ma Booster czyli automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania.

 

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik i nadajnik E-Collar Easy Educator EZ-900 zasilane są akumulatorem na ładowarkę. Nie ma potrzeby wymieniania baterii. Obroża ładuje się przez 2 godziny.

 

Wodoszczelność

E-Collar Easy Educator EZ-900 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. E-Collar EZ-900 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

 

Liczba psów 

E-Collar Easy Educator EZ-900 możesz wykorzystać do treningu większej ilości psów za pomocą jednego nadajnika. Dokupując dodatkowe obroże możesz rozszerzyć trening do 4 psów. Pomiędzy psami przełączasz za pomocą przycisku na nadajniku.

 

Wyświetlacz

E-Collar EZ-900 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii. Za pomocą nadajnika możesz włączyć na odległość LED światło na nadajniku, które miga lub świeci w sposób ciągły.

 


Długość obroży

E-Collar Easy Educator EZ-900 to wysokiej jakości obroża z biotanu (materiał silniejszy niż plastik i skóra). Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma wymiary 10,2 x 4,6 x 3,2 cm i waży 119 gramów. Odbiornik ma wymiary 5 x 4 x 2,5 cm i waży 68 gramów. Ze względu na większe wymiary odbiornika polecamy ten model średnim i dużym rasom psów.

 
Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Waga odbiornika 68g
Czas pracy pilota 2 - 3 tygodnie
Czas pracy odbiornika 10 - 14 dni
Ekran LCD podświetlany
Funkcje impuls + wibracje + dźwięk + booster
Zasilanie ładowarka
Waga pilota 119g
Wymiary pilota (sz/w/gł) 10,2 x 4,6 x 3,2 cm
Bateria w pilocie Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Wymiary odbiornika (sz/w/gł) 5 x 4 x 2,5 cm
Długość obroży 20 - 70 cm
Tryb antyszczekowy nie
Síla zvuku 4
Moc wibracji 7
Moc impulsu 100
Zasięg 800 m
Ilość psów 1 - 4 psy
Wodoodporność wodoszczelny (zanurzalny)

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!