E-Collar Tactical K9-800

E-Collar Tactical K9-800 to wyjątkowej jakości obroża treningowa renomowanego producenta z USA. Zasięg 1600 metrów! Jedna z najbardziej delikatnych i najskuteczniejszych obroży na świecie. Możliwość szkolenia psów o wadze od 10 kg. Obroża w pełni wodoszczelna. Mocne światło LED ułatwiające obserwacje psa w warunkach nocnych. Dźwięk, wibracja, impuls krótki i ciągły i booster. Na ładowarkę. Jedna z najmocniejszych obroży na rynku.

Wybór opcji produktu

2 884 zł 2 384 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 30. 11. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-Collar Tactical K9-800

Profesjonalna obroża E-Collar Tactical K9-800 to wyjątkowej jakości obroża treningowa renomowanego producenta z USA. Przeznaczona do szkolenia dużych ras psów. Zasięg 1600 metrów! Jedna z najbardziej delikatnych i najskuteczniejszych obroży na świecie. Możliwość szkolenia psów o wadze od 10 kg. Obroża w pełni wodoszczelna. Mocne światło LED ułatwiające obserwacje psa w warunkach nocnych. Możliwość szkolenia do 2 psów. Dźwięk, wibracja, impuls krótki i ciągły i booster. Dzięki systemowi Bungee Collar obroża bardzo łatwo dopasowuje się do szyi psa. Obroża wyposażona w funkcje Blunt Stimulation, która zapewnia szeroki zakres impulsów i ułatawia dopasowanie do zróżnicowanych wrażliwości różnych ras psów. Na ładowarkę, nie potrzebujesz baterii. Jedna z najmocniejszych obroży na rynku.

 

 

 

 

Zasięg obroży

Obroża E-Collar Tactical K9-800 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 1600 metrów. Zasięg 1600 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. E-Collar Tactical K9-800 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji 

Obojek E-Collar Tactical K9-800 może wysyłać sygnały w postaci delikatnych stymulacji, krótkiego lub ciągłego impulsu elektrostatycznego (maksymalnie 10 sekund), regulowanego na 100 poziomach. Posiada także funkcję Flash Light pomocną w momencie zagubienia odbiornika czy przy lokalizacji psa. Kierowcy oraz inni ludzie zobaczą Twojego psa. Bardzo łatwo dostosujesz moc do wielkości i wrażliwości Twojego psa. Siła impulsu jest regulowana za pomocą przycisku na nadajniku. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania.

 

Bateria i zasilanie

Zarówno nadajnik i odbiornik E-Collar Tactical K9-800 zasilane są akumulatorem na ładowarkę. Nie ma potrzeby wymieniania baterii. Obroża ładuje się przez 2 godziny.

 

Wodoszczelność

E-Collar Tactical K9-800 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. E-Collar Tactical K9-800 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

Liczba psów

E-Collar Tactical K9-800 możesz użyć do treningów większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując jeszcze jedną obrożę możesz trenować także 2 psa. Urządzenie zapamiętuje poziom ostrzeżenia dla każdego z psów, przełączając pomiędzy psami wyświetli się ustalony wcześniej konkretny poziom

 

Wyświetlacz

E-Collar ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii. Za pomocą nadajnika możesz włączyć także mocno świecące światło LED, które ułatwi obserwację psa w ciemności.

 


Długość obroży

E-Collar Tactical K9-800 to wysokiej jakości obroża z biotanu (materiał silniejszy niż plastik i skóra). Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma wymiary 7 x 3,2 cm i waży 119 gramów. Odbiornik ma wymiary 7 x 4 x 3 cm i waży 113 gramów. Ze względu na większe wymiary odbiornika polecamy ten model średnim i dużym rasom psów.

 

 
Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Waga odbiornika 113g
Czas pracy pilota 2 - 3 tygodnie
Czas pracy odbiornika 10 - 14 dni
Ekran LCD podświetlany
Wodoodporność Zanurzalny
Funkcje impuls + wibracje + dźwięk + booster
Zasilanie ładowarka
Waga pilota 119g
Wymiary pilota (sz/w/gł) 6,9 x 3,2 cm
Bateria w pilocie Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Wymiary odbiornika (sz/w/gł) 7 x 4 x 3 cm
Długość obroży 20 - 70 cm
Tryb antyszczekowy nie
Síla zvuku 1
Moc wibracji 1
Moc impulsu 100
Zasięg 1600 m
Ilość psów 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!