Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Elektroniczna obroża treningowa D-control 300 Aqua Spray to obroża, której głównej funkcją jest korekta sprayowa. Poza sprayem jest możliwość wysłania wibracji lub dźwięku. Zasięg 300 metrów. Obroża jest wodoszczelna, podświetlany ekran LCD. Możliwość treningu 2 psów. Spray dla większości zwierzaków jest wystarczającą korektą aby ograniczyć niepożądane zachowanie.

Więcej informacji ›

Na cestě 1 kusů Zamówienia do 09:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w piątek 13. 10.
696 zł 575 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P36634
Gwarancja: 36 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(7)
Dogtrace d-control 300 AQUA spray
Dogtrace d-control…
696 zł

Opis produktu

Obroża treningowa D-Control Aqua to obroża przeznaczona dla psów wszystkich ras i wielkości. Umożliwia trenowanie psów z wykorzystaniem korekty sprayowej, bez stymulacji statycznej. Obroża sprayowa pozwala na ograniczenie niechcianego zachowania na odległość i we właściwym momencie. Zdalnie z poziomu pilota wyślesz nieprzyjemną dla psa chłodną aplikację sprayem. Spray skierowany jest na pysk psa. Jedno napełnienie zbiornika pozwala na wysłanie do 300 aplikacji sprayu. Spray jest dostępny w dwóch wariantach krótka lub dłuższa aplikacja. Dodatkowo obroża ma możliwość wysłania dźwięku i wibracji. Obroża pozwala na szkolenie do odległości 300 metrów co jest wystarczającą odległością dla większości opiekunów swoich czworonogów. Obroża posiada ekran LCD, który pokaże stopień intensywności korekty, sygnalizuje wysyłanie korekty oraz pokazuje stan baterii pilota. Zarówno obroża jak i pilot zasilane są baterią CR2 3V, która wytrzymuje do 12 miesięcy ( w zależności od częstotliwości użytkowania)

 

Zasięg

Obroża treningowa Dogtrace AQUA umożliwia trening psa do odległości 300 metrów. To wystarczający zasięg dla większości użytkowników.

 

Typ korekce 

Obroża treningowa Dogtrace AQUA wysyła korektę sprayową, jest to aplikacja w postaci nieprzyjemnego, chłodnego sprayu, skierowanego na pysk psa. Możliwość wyboru krótkiej lub długiej aplikacji sprayu. Jedno napełnienie pozwala na wysłanie ok. 300 korekt. Dodatkowo obroża posiada funkcje dźwięku i wibracji.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno odbiornik jak i pilot zasilane są na baterie CR2 3V. Czas pracy na 1 baterii wynosi od 6 do 12 miesięcy w zależności od częstotliwości użytkowania.

 

Wodoszczelność

Wszystkie obroże w firmy Dogtrace są w pełni wodoszczelne, pies może bez problemu wejść do wody i pływać.

 

Liczba psów

 Po dokupieniu dodatkowego odbiornika (dział akcesoria) Dogtrace AQUA spray możesz wykorzystać do treningu 2 psów za pomocą jednego pilota.

 

 

Długość obroży

Obroża sprejowa Dogtrace posiada w zestawie tkaną obrożę o długości 75 cm. Obroża jest regulowana, więc jest odpowiednia dla większości psów.

 


Waga i wymiary

Pilot ma szerokość 5,2 cm, wysokość 12,5 cm, głębokość 2,2 cm waga 57 gramów. Odbiornik ma szerokość 3,8 cm, wysokość 6,8 cm, głębokość 3,5 cm waży 74 g (bez baterii).

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Trening Obroże treningowe Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 0 do 300 metrów Według marki Dogtrace Według typu korekty Wibracyjne Sprayowe Dźwiękowe Według wodoodporności Według ilości psów Dla 1 psa Zanurzalne Wodoszczelne

Zobacz pełny opis

Parametry

Zasięg 300 m
Liczba psów 1 - 2 psy
Funkcje Wibracje, Dźwięk, Spray
Długość obroży 20 - 72 cm
Wodoodporność Wodoszczelny
Zasilanie Baterie
Bateria w odbiorniku 3V CR2
Bateria w pilocie 3V CR2
Zasilanie odbiornika Baterie
Zasilanie pilota Baterie
Czas pracy pilota 6 - 12 měsíců
Czas pracy odbiornika 6 - 12 měsíců
Waga pilota 57 g
Waga odbiornika 74 g
Wymiary odbiornika 3,8 x 6,8 x 3,5 cm
Wymiary pilota 5,2 x 10,3 x 2,2 cm
Wielkość Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

Produkty powiązane

Canicom 1500 - zestaw dla 2 psów

Dostępne, w poniedziałek 9. 10. u Ciebie
1 507 zł

Porównaj

Elektrický obojek Petrainer PET998DR
Warianty (1)
pro 1 psa / podsvícený

Petrainer PET998DR

Dostępne, w poniedziałek 9. 10. u Ciebie
263 zł

Porównaj

Śrubki M 2,5 x 16 - 4 sztuki

Tydzień, w środę 18. 10. u Ciebie

Porównaj

Pilot Canicom Soft

Dostępne, w poniedziałek 9. 10. u Ciebie
376 zł

Porównaj

Plastikowa obroża czarna 15 mm x 50 cm

Dostępne, w poniedziałek 9. 10. u Ciebie

Porównaj

Plastikowa obroża Reedog 1,8 cm

Dostępne, w poniedziałek 9. 10. u Ciebie

Porównaj

Ostatnio oglądane

Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Na cestě 1 kusů, w piątek 13. 10. u Ciebie
696 zł

Porównaj