SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania (wibracja strun głosowych oraz dźwięk). 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. Tryb bezpieczeństwa. Dla psów z długą i krótką sierścią.

493 zł 407 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Polecamy ten model dla psów od 8 kg (z powodu wielkości obroży) Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę. 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. W zestawie znajdziesz długie i krótkie elektrody, dla psów z długą i krótką sierścią.

SportDog NoBark SBC-8 posiada 8 poziomów impulsu, które powodują ograniczenie szczekania lub wycia. Podczas pierwszego szczeknięcia obroża wyśle impuls na najniższym poziomie. Jeśli pies będzie szczekał lub wył dalej obroża wyśle impuls na kolejnym, wyższym poziomie. Siła rośnie automatycznie stopniowo w góry. Maksymalnie na 8 poziom. Jeśli pies przestanie szczekać na 30 sekund, ponowna korekta rozpocznie się od pierwszego poziomu. Obroża jest zasilana na baterię 6V 4L R44. Jedno ładowanie pozwala na 200 godzin pracy urządzenia. Obroża jest w 100% wodoszczelna, wykorzystuje technologię Drytek

Silent Partner ™  – to podwój na detekcja, która łączy czujnik dźwiękowy z czujnikiem wibracji strun głosowych. Dzięki temu nie dochodzi do przypadkowych korekt.

Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

 

Detekcja szczekania

SportDog NoBark SBC-8 urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę.

 

Typ korekty

Obroża SportDog NoBark SBC-8 wykorzystuje jako ograniczenie szczekania impuls statyczny. Impuls rośnie stopniowo w górę w miarę szczekania. Nie musisz ustawiać żadnego poziomu, obroża zrobi wszystko za ciebie. W sumie posiada 8 stopni intensywności.


Ustawienia obroży

Obroża nie wymaga żadnego programowania. Dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta. W momencie kiedy pies zaszczeka wyśle impuls. Kolejne szczeknięcie do 30 sekund od poprzedniego powoduje wysłanie korekty na wyższym poziomie. Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

Baterie 

Obroża SportDog NoBark SBC-8 zasilana jest 6V baterią 4LR44. Czas pracy na baterii wynosi do 200 godzin. 2 szt. baterii Energizer 4LR44 kupisz w naszym sklepie. 

 

Wodoszczelność

SportDog NoBrak SBC-8 wykorzystuje technologię DryTek ™ - obroża jest kompletnie wodoszczelna, z możliwością zanurzenia do 7,5 metrów. Obrożę możesz wykorzystywać w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Nie przeszkadza jej deszcz, śnieg lub kąpiel.

 

Rasa

SportDog NoBark SBC-8 przeznaczona jest dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg, natomiast ze względu na wymiary polecamy ten model dla psów do 8 kg.

 

Długość obroży

SportDog NoBark SBC-8 ma regulowaną obrożę odpowiednią dla wszystkich psów z obwodem szyi od 12.7 cm - 55.9 cm. 

 

Waga i rozmiary

SportDog NoBark SBC-8 to obroża o ergonomicznym kształcie szerokość 6,4 cm, 2,9 wysokość cm, głębokość 2,9 waga to tylko 31 gramów.

 

 
Parametry techniczne

Waga 31
Siła impulsu 8
Długość obroży 12.7 - 55.9 cm
Baterie 4LR44
Rodzaj korekty impuls
Wodoodporność zanurzalny
Zasilanie na baterie
Detekcja szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Praca na baterii 5 - 10 dni

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!