Reedog Colour świecąca obroża dla małych, średnich i dużych psów

Świecąca obroża zwiększy widoczność twojego psa rano i wieczoremTrzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem). Trzy tryby świecenia (ciągłe światło, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony i różowy. Dzięki świecącej obroży twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

Wybór opcji produktu


Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog Colour świecąca obroża dla małych, średnich i dużych psów

Świecąca obroża zwiększy widoczność twojego psa rano i wieczoremTrzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem). Trzy tryby świecenia (ciągłe światło, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony i różowy. Dzięki świecącej obroży twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

Dzięki świecącej obroży Twój piesek będzie zawsze widoczny na spacerze w ciemnym parku! Obroża ostrzeże kierowców samochodów, rowerzystów i pieszych o obecności Twojego psa w pobliżu. Sam łatwiej zlokalizujesz swojego psa. Dni stają się coraz krótsze, rano i popołudniu jest już ciemno. Będziesz miał swojego pieska pod okiem nawet gdy wybiegnie poza oświetlony teren. Jest to nylonowy pasek uzupełniony o świecącą diodę LED. Zwiększ bezpieczeństwo swojego psa zakładając mu świecącą obrożę. Twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

 

 

 

Funkcje i kolory

3 tryby świecenia (świecenie ciągłe, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i czerwony.

 

Baterie i ładowanie

Świecąca obroża zasilana jest przez guzikową baterię CR2032 lub 2x CR2016. Obroża świeci na jednej baterii od 1 do 3 miesięcy. Żywotność baterii zależy od producenta oraz częstotliwości używania obroży. Baterie nie są zawartością opakowania.

 

Długość obroży

 Trzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem).

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!