Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Smart produkty dla psów: ciesz się nimi wspólnie z pieskiem przez cały dzień!

Nasze domowe zwierzaki to jedna wielka radość. Kochamy je bez ograniczeń, jeśli chcemy mieć w domu szczęśliwego i zadowolnego pieska lub kotka, wymaga to także poświęcenia i czasu. Czasami zdarza się poczucie winy, że biedak cały czas siedzi zakmnięty w czterech ścianach i nudzi się, poczuł to chyba każdy z nas. Dlaczego nie ułatwić sobie życia? Ze smart produktów korzystamy na codzień, pozwólmy z dobroci tych urządzeń korzystać naszym ulubieńcom.

Zastanawiałeś się już czy Twój domowy ulubieniec nie potrzebuje czasami trochę pomocy? Obecne czasy należą do mobilnych aplikacji, smartphonów, które przynoszą wiele korzyści, urządzenia, które pomagają w opiece nad psami i kotami wchodzą na rynek. Nie sądziłeś, że coś takiego istnieje? Smart produkty pomogą dozować psy karmę, kontrolować jego aktywność w ciągu dnia, możesz mieć także podgląd na wszystko co Twój podopieczny robi lub po prostu nawiązać z nim kontkakt wzrokowy mimo dzielących was kilometrów.

Dlaczego Smart dozwnik?

Jeżeli masz pieska, który na przykład często je zbyt duża i nie zna umiaru. Tobie zależy aby pies miał odpowiednią porcję karmy i pozostał w zdrowiu. Jednak ciężko Ci codziennie kontrolować ile jedzenia pies w ciągu dnia dostaje. Smart dozownik, w formie miski umożliwi Ci dopasowanie diety do potrzeb psa, niezależnie od tego czy piesek jest mały, średni lub duży. Miska dokładnie zważy ilość pokarmu lub wody, w większości przypadków możesz kontrolować je także z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym.

 

 

Jaki Smart dozownik wybrać?

Uznanym producentem misek Smart jest firma Petkit. Miski Petkit Fresh Metal Smart lub Petkit Fresh Smart dla psów i kotów są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, tak aby podobała się Tobie jak i Twojemu ulubieńcowi. Dzięki misce zważysz suchą karmę lub wodę, pogumowana obudowa zapewnia, że miska nigdy się nie przewróci a woda nie wyleje się. Jest to produkt wysokiej jakości wykonany z odpornych materiałów, inwestując w ten produkt możesz być pewien, że to dobrze wydane pieniądze.

Absolutnym hitem jest PetCube Bites Smart dozownik dla psów i kotów, jest uważany za urządzenie najlepszej jakości i jedne z najbardziej nowoczesnych na rynku. Profesjonalni kynologowie wysoko oceniają ten produkt, ponieważ umożliwa dozowanie karmy na odległość. Ma kilka funkcji. Po pierwsze w każdej chwili możesz swojego ulubieńca skontrolować, możesz zobaczyć czy czegoś nieprzeskrabał lub czy nie jest smutny. Jeżeli w pracy najdzie Cię chandra i zatęsknisz za swoim zwierzakiem, nic nie stoi na przeszkodzi podglądnąć co właśnie robi i jak się czuję. Dozownik działa na zasadzie kontrolowanego zbiornika, który właściciel uzpełnia przysmakami a następnie nagradza swojego psa za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym.

 

Smart zabawki

Znasz to, masz psa, z którym chcesz spędzać jak najwięcej czasu, tęsknisz za nim. Chcesz aby cały czas był wesoły i czuł, że się starasz o niego. Z drugiej strony nie chcesz aby pies zamknięty w mieszkaniu nudził się niemiłosiernie. Oczwiście, najlepszy rozwiązaniem byłoby nie chodzenie do pracy i zabawa przez cały dzień z pieskiem, przyznajemy dobry scenariusz do filmy sci-fi. Pieskowi nie pozostaje nic innego jak czekać na powrót. W lepszym przypadku w ogrodzie, w gorszym w mieszkaniu w bloku. W obecnych czasach smartphonów, rozwiązaniem są zabawki Smart.

 

Które Smart zabawki są najlepsze?

Jedną z najchętniej wybieranych zabawek jest automatyczna wyrzutnia piłek PetSafe dla psów, która zabawi Twojego psa na długie godziny, do czasu gdy wrócisz z pracy, wtedy będziesz mógł zastąpić wyrzutnie. Kolejną alternatywąautomatyczne lasery, które można wykorzystać jako zabawka dla psów i kotów. Urządzenie wysyła czerwony, bezpieczny punkt, Twój ulubieniec będzie chciał go złapać. Oczywiście korzystanie z tego typu urządzeń nie oznacza, że zaniedbujesz swojego zwierzaka, nie może ono stanowić bezporśredniej relacji między Wami, ale podczas Twojej nieobecności Smart zabawki są niezastąpionym pomocnikiem.

Czytaj także: Obroże GPS: już wiesz gdzie błąka się Twój pies.

 

 

Co jeśli w środku dnia zatęsknisz za pieskiem?

Szef w pracy cały czas krzyczy na CIebie, ze wszystkich stron gonią Cię terminy, w środku tego całego rozgardiaszu szukasz chociaż cienia zabawy i szcześcia... Ile dałbyś za możliwość spędzenia kilku chwil ze swoim czworonożnym kolegą? Smart kamera umożliwi Ci pozostanie w kontakcie z psem i kotem prze cały czas. Smart kamery przenoszą nie tylko obraz, również możesz mówić do swojego ulubieńca. Możesz starać się szkolić pieska nawet podczas Twojej nieobecności.

Smart kamery firmy PetKit

Największą zaletą kamery PetKit Mate Wifi  dla psów i kotów jest możliwość podłączenia poprzez sieć WiFi. Możesz swojego ulubieńca obserwować w czasie realnym, bawić się dzięki wbudowanemu laserowi, mówić do niego lub wykonać kilka fotek na pamiątke. Dzięki temu będziesz miał możliwość uchwycenia wielu chwil, które do tej pory były dla Ciebie niedostepne. Kamera umożliwia nagrywanie w nocy, ponadto dysponuje szerokim polem widzenia, dzięki czemu zwierzak nie ukryje się przed Tobą.

Smart kamery firmy PetCube

Produktami tej pierwszorzędowej firmy są nie tylko wysokiej jakości Smart dozownik, ale także Smart kamery dla psów i kotów. Teraz będziesz miał okazję być świadkiem wydarzeń, których uczestnikiem nie byłeś nigdy wcześniej, będziesz miał okazję wpłynąć na zachowanie psa w danym momencie a nie po kilku godzinach od zdarzenia, według zwierzęcych specjalistów jest to bardzo ważne w procesie wychowania zwierzaka. Interaktywna kamera PetCube Smart umożliwa oglądanie, mówienie, słyszenie i zabawę dzięki wbudowanemu laserowi, już nie musisz się obawiać, że Twojemy pupilkowi będzie smutno i będzie czuć się samotnie.

 

 

Równie dobrej jakości jest także kamera PetCube Play, która dzięki swoim funkcjom przypomina produkt z innego świata. Nie tylko charakteryzuje się wyjątkowym designem i wbudowanym laserem do zabawy z ulubieńcem, obraz, który nagrywa jest na prawdę wysokiej jakości z możliwością nocnych nagrań, zarejestrowane nagrania możesz przesłać do chmury Cloud. Niezpomniane chwile zostaną teraz uwiecznione, będziesz miał okazję i możliwość pochwalenia się bliskim swoim podopiecznym.

Pełną ofertę Smart produktów znajdziesz tutaj. Mogą zainteresować Cię także informacje na temat elektronicznych ogrodzeń dla psów.