iTrainer W227

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie iTrainer W227 to wysokiej klasy urządzenie. Szerokość strefy regulowana do 4 metrów. Siła impulsu jest odpowiednia dla średnich oraz wrażliwych większych psów, nie jest ona regulowana. Odbiornik jest w pełni wodoszczelny, można go używać także w wilgotnych warunkach. Dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie przerwanej ciągłości ogrodzenia. Kontrolka stanu baterii na obroży. 

Wybór opcji produktu

414 zł 342 zł bez VAT
Skladem > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 19. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iTrainer W227

Elektroniczne ogrodzenie iTrainer W227 to ekonomiczne niewidzialne ogrodzenie. Przed impulsem piesek usłyszy sygnał dźwiękowy. Gdy pies przekroczy granicę pierwszej strefy otrzyma sygnał ostrzegawczy. Wraz ze zbliżaniem się do strefy granicznej (przewodu) impuls będzie zwiększał moc. Szerokość stref jest regulowana, można ją ustawić od 30 cm do 4 m. Wodoodporny odbiornik, bateria w odbiorniku wytrzymuje do 1 miesiąca. Urządzenie jest dedykowane dla bardziej wrażliwych ras, ponieważ siła impulsu dla większych psów może nie być wystarczająca. Najwyższą moc impulsu osiągniemy stosując dobre jakościowo baterie, dedykowane dla tego typu urządzenia (polecamy baterie Energizer)

Niewidzialne ogrodzenie W227 jest odpowiednie psów o wadze od 8 kg (ze względu na wielkość odbiornika), do 50 kg (tylko bardziej wrażliwe rasy).

 

 

                
Regulacja stref

iTrainer W227 ma praktycznie opracowane strefy. Syngał dźwiękowy zostaje wysyłany na chwilę przed impuslem elektrostatycznym . Strefa korekcyjna jest ustawialna od 30 cm do 4 m według typu instalacji i długości przewodu

 

Rodzaj korekcji

iTrainer W227 ma dwa stopnie impulsu, który zmienia się adekwatnie do odległości od przewodu. Bliżej srefy granicznej impuls jest mocniejszy.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Zestaw iTrainer W227 zawiera 300 metrów przewodu (bardzo słaby - polecamy instalacje na powierzchni), co jest w zupełności wystarczające do instalacji wokół domu. Jeśli przewód dołączony do zestawu jest za krótki, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych metrów w naszym sklepie i przedłużenia go do 600 metrów.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer W227 zasilany jest na 9V baterie, które kupisz w każdym sklepie (polecamy markę Energizer). Wytrzymałość baterii to 2 miesiące a ceny zaczynają się już od 2 zł, co sprawia, że utrzymanie ogrodzenia w działaniu jest bardzo tanie. Obroża ma LEDowy wskaźnik  stanu baterii. Baza (nadajnik) jest zasilana z sieci. Istnieje możliwość zakupienia zasilania awaryjnego z akumulatorem na wypadek awarii prądu.

 

Wodoszczelność 

iTrainer W227 ma wodoodporny odbiornik o dobrej izolacji, dzięki czemu jego użycie jest możliwe w deszczu, śniegu. Odbiornik nie może zostać zanurzony w wodzie.

 

Ilość psów

iTrainer W227 możesz użyć do szkolenia więcej niż jednego psa. Kupując obroże dla kolejnych piesków rozszerzysz działanie urządzenia.

 

Długość obroży 

iTrainer W227 to nylonowa obroża. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. Obroże można zamówić także dla pieska o szerszym obwodzie szyi. W takim wypadku prosimy przy składaniu zamówienia w polu UWAGI wpisać preferowany obwód obroży.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,9 cm, głębokość 4,3 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,8 cm a waży 63 gramy (98 gramów z baterią).

 
Parametry techniczne

Síla impulzu 2
Síla zvuku 1
Délka obojku 20 - 55 cm
Baterie v přijímači 9V
Rozměry přijímače 6,9 x 3,6 x 3,8 cm
Frekvence 12,8 kHz
Obvod pozemku 600 m
Váha přijímače 98 g
Drát v balení 300 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost voděodolný
Výdrž přijímače 10 - 20 dnů

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!