Dogtra RB 1000

Zdalnie sterowany lokalizator dźwiękowy Dogtra RB 1000 służy do śledzenia ruchu i aktywności psa myśliwskiego w terenie, lesie i innych nieprzejrzystych terenach. Urządzenie zasilane na ładowarkę, wyświetlacz LCD, 3 tryby lokalizacji i 4 dźwięki do wyboru - 2 niskie i 2 wysokie.

1 955 zł 1 616 zł bez VAT
Dostępne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 18. 08. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra RB 1000

Lokalizator dźwiękowy Dogtra RB 1000 pozwala na śledzenie na podstawie dźwięków ruchów i aktywności psa w ukrytych i trudnych miejscach. Beeper oferuje 3 tryby lokalizacji: dokładna lokalizacja, ruch i stop, tylko stop, można ustawić dźwięk na nadajniku w 4 tonach: 2 niskie i 2 wysokie. Lokalizator Dogtra RB 1000 posiada podświetlany, czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje tryby pracy i stan baterii w ciemności. Beeper wyposażony jest w baterię litowo-polimerową, która ładuje się w ciągu 2 do 3 godzin. Słyszalność obroży wynosi około 200 - 400 metrów w zależności od nierówności terenu i warunków atmosferycznych, zasięg systemu wynosi 1,6 km. 

Dogtra RB 1002 to zestaw dla 2 psów, w którym obroże są oznaczone kolorami (pomarańczowy i zielony). Do przełączania pomiędzy obrożami służy przełącznik umieszczony na pilocie. Obroża pomarańczowa emituje podwójny sygnał dźwiękowy we wszystkich trybach, natomiast obroża zielona emituje pojedynczy sygnał dźwiękowy we wszystkich trybach. To rozróżnienie pozwala odróżnić danego psa, jeśli oba są poza zasięgiem wzroku.

Tryby lokalizacji

 • Dokładna lokalizacja: Przycisk lokalizacji może być użyty w każdej chwili w zależności od potrzeb. Obroża będzie emitować sygnał dźwiękowy po naciśnięciu przycisku tak długo, jak długo przycisk jest przytrzymany, maksymalnie do 12 sekund.
 • Ruch i wystawianie: Obroża emituje podwójny sygnał dźwiękowy co 7 sekund, gdy pies jest w ruchu. Gdy pies się zatrzyma, interwał podwójnego sygnału dźwiękowego automatycznie zmienia się na 2 sekundy. 
 • Wystawianie: Obroża nie wydaje żadnych dźwięków, gdy pies się porusza (przycisk lokalizacji może być użyty do zlokalizowania psa w razie potrzeby). Jednakże, gdy tylko pies się zatrzyma, obroża zaczyna emitować dwa sygnały dźwiękowe w odstępie 2 sekund, aż pies ponownie zacznie się poruszać

Podstawowe właściwości

 • Łatwy w użyciu ergonomiczny pilot
 • Wyświetlacz z niebieskim podświetleniem
 • Zasięg słyszalności obroży: 200 - 400 m
 • Zasięg systemu (radiowy): 1,6 km
 • 4 dźwięki do wyboru: 2 niskie, 2 wysokie
 • 3 tryby lokalizacji 
 • Dźwięk, gdy obroża lub kontroler jest włączony/wyłączony
 • Akumulator Li-Po umożliwiający szybkie ładowanie w ciągu 2 godzin
 • Wodoodporna obroża i pilot
 • Waga obroży 180 g
 • Wodoszczelna obrożaParametry techniczne

Zasilanie Ładowany

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!