Garmin Sport PRO
Garmin Sport PROGarmin Sport PROGarmin Sport PRO
Zniżka
72 zł

Garmin Sport PRO Bundle

Promocje

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji. Dodatkowo wibracja i dźwięk. Światło LED na obroży sterowane zdalnie. Funkcja antyszczekowa. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków. LED wskaźnik poziomu baterii.

 

Wybór opcji produktu

Początkowo 1 436 zł 1 364 zł 1 127 zł bez VAT
4 týdny
Kiedy dostanę towar?
wtorek 30. 11. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin Sport PRO Bundle

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa.

Dodatkowo wibracja i dźwięk. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut.

Możliwość treningu do 3 psów, dokupując dodatkowy odbiornik możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków, zapobiega przypadkowemu aktywowaniu obroży np. gdy masz ją w kieszeni. LED wskaźnik poziomu baterii, zielona, pomarańczowa lub czerwona kontrolka poinformuje Cię o stanie baterii w nadajniku i obroży. 

 

Zasięg obroży

Garmin Sport PRO Bundle pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin Sport PRO Bundle to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Garmin Sport PRO Bundle koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 10 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Wibracja oraz sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. 

 

Tryb antyszczekowy 

Garmin Sport PRO Bundle wyposażona została w tryb antyszczekowy Bark Limiter. Rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Możesz włączyć ograniczenia szczekania za pomocą wibracji, rosnącego stopniowo impulsu lub impulsu na wybranym poziomie. Funkcję możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Uwaga: brak możliwości szkolenia psa z włączonym jednocześnie trybem antyszczekowym.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin Sport PRO Bundle zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik na jednym ładowaniu wytrzyma około 80 godzin, odbiornik około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

Wodoszczelność

Garmin Sport PRO Bundle jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów

Garmin Sport PRO Bundle możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejny odbiornik bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin Sport PRO Bundle to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga obroży bez paska to 65g. Wymiary obroży, 7,8 x 4,4 x 4,4 cm. Wymiary nadajnika, 5,4 x 13,6 x 3,5 cm

 
Parametry techniczne

Dosah 1200 m
Frekvence 27 MHz
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 125 g
Síla impulzu 10
Hmotnost přijímače 98 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,4 x 13,6 x 3,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód tak
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 3 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!