Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Zniżka -15%

KOMIS - Canifugue MIX

Produkt z komisu. Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie CANIFUGUE MIX jest urządzeniem z największa liczbą funkcji na rynku. Posiada 8 poziomów impulsu elektrostatycznego oraz możliwość ustawienia osobno, strefy ostrzegającej (dźwięk) i strefy korekcyjnej (impuls). Posiada w pełni wodoszczelny odbiornik, który może zostać zanurzony w wodzie. W CANIFUGUE MIX w porównaniu do wersji CANIFUGUE 2015 został ulepszony nadajnik, który wysyła mocniejszy sygnał, dzięki czemu możesz ustawić strefy na większą szerokość. Cyfrowy nadajnik pozwala też ustawić strefy bardziej precyzyjnie. Został także zwiększony zasięg ogrodzenia, maksymalnie do 2000 metrów długości. W tym modelu regulacja poziomu impulsu znajduje się wewnątrz odbiornika.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt Więcej informacji › Zamówienia do 12:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w poniedziałek 29. 7.

809 zł Oryginalna cena
687 zł 568 zł bez VAT
Zniżka -15%
Oszczędzasz 122 zł
szt
Kod produktu: P13152
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(4)
Neviditelný plot Canifugue MIX
KOMIS - Canifugue…
687 zł

Opis produktu

UWAGA! Drut w zestawie może być krótszy o około 50 metrów od drutu orginalnie zapakowanego.

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

OPIS PRODUKTU:

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie CANIFUGUE MIX francuskiej firmy NUM´AXES® to jeden z najbardziej skutecznych i niezawodnych systemów wyprodukowanych w Europie. Przez 15 lat produkcji zyskał pozytywne opinie wielu zadowolonych użytkowników. CANIFUGUE MIX jest odpowiednie dla psów o wadze od 5 kg do 50 kg, dzięki 8 poziomom regulacji mocy impulsu. Przed strefą korekcyjną znajduje się strefa ostrzegająca. Ostrzega ona psa za pomocą dźwieku, że zbliża sie zakazanej granicy. Strefa korekcyjna może być regulowana od 0 cm (brak impulsu) do 11,4 m. Strefa dźwiękowa od 0 cm do 16 metrów. Odbiornik zasilany na 3V baterie, (typ CR2), które wytrzymają w ciągłej pracy od 3 do 6 miesięcy. W CANIFUGUE MIX  w porównaniu do wersji  CANIFUGUE 2015 został ulepszony nadajnik, który jest cyfrowy, dzięki temu możesz precyzyjnie ustawić strefy. Został także zwiększony zasięg ogrodzenia, maksymalnie do 2000 metrów długości. W tym modelu regulacja poziomu impulsu znajduje się wewnątrz odbiornika. Ten model zalecamy do instalacji do długości 800 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje.


Ustawienie stref

CANIFUGUE MIX ma możliwość ustawienia strefy w 10 zakresach. Strefa korekcyjna może być regulowana od 0 cm (brak impulsu) do 11,4 m. Strefa dźwiękowa od 0 cm do 16 metrów. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej obroża wyśle impuls. W tym modelu szerokość stref ustawisz precyzyjnie na nadajniku wyposażonym w ekran LCD

 

Typ korekcji

Możesz ustawić jeden z 8 poziomów impulsu, dzięki czemu dopasujesz obrożę do wrażliwości Twojego pieska. Moc impulsu możesz w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą regulatora wewnątrz odbiornika.

 


drát v balení
Przewód w opakowaniu

Podstawowe zestaw CANIFUGUE MIX zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm, co jest zupełnie wystarczajace dla większości instalacji. Jeśli przewód w opakowaniu nie jest wystarczający, można go łatwo przedłużyć do długości 2000 metrów kupując dodatkowy przewód (patrz akcesoria). Ten model zalecamy do instalacji do długości 800 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik CANIFUGUE MIX jest zasilany na 3V baterie, typu CR2. Bateria jest łatwo dostępna a w trybie pracy wytrzyma od 3 do 6 miesięcy. Jej wymiana jest łatwa. Bateria znajduje się pod zdejmowana pokrywą ochronną, która jest przykręcana na śrubki. Baza jest zasilana z sieci. Można zakupić zasilanie awaryjne na wypadek braku prądu.

 

Wodoodporność 

CANIFUGUE MIX dysponuje pełno zanurzalnym odbiornikiem, może być używany podczas deszczu. Pies może z odbiornikiem wskoczyć do wody i kąpać się przez dowolny czas. Baza natomiast nie jest wodoodporna, umieść ją w suchum miejscu. Może znajdować się również na zewnątrz, ale nie może być narażona na opady. 

 

Ilość psów

Ogrodzenia CANIFUGUE MIXmożesz użyc do kontroli nieograniczonej liczby psów. Kupując dodatkowe obroże możesz kontrolować większa ilość psów.

 

Długość obroży

CANIFUGUE MIX ma bardzo solidną i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z nylonu. Jej noszenie nie sprawia pieskowi  problemu i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 70 cm.


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 13,1 cm, wysokość 11,7 cm, głębokość 4,1 cm. Odbiornik ma szerokość 6,3 cm, wysokość 4,2 cm, głębokość 3,1 cm a waży 82 gramów.

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis Ogrodzenia dla psów - komis

Zobacz pełny opis

Parametry

Obwód terenu 2000 m
Kabel w opakowaniu 100 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane

Zniżka -15%
Neviditelný plot Canifugue MIX
Warianty (5)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy pro 4 psy pro 5 psů

Canifugue Mix

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
1 129 zł
960 zł

Porównaj

Zniżka -20%
Reedog FX-300 ohradník pro psy
Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - Reedog FX-300 ogrodzenie dla psów

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
809 zł
647 zł

Porównaj

Zniżka -7%
KOMIS - Baza do ogrodzenia E-collar DF-1000
Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - Baza do ogrodzenia E-collar DF-1000

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
775 zł
721 zł

Porównaj

KOMIS - Patpet F800
Warianty (2)
Lehce použité Zánovní

KOMIS - Patpet F800

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
927 zł

Porównaj

Obojek a přijímač iTrainer HT-023
Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - Obroża i pasek iTrainer HT-023

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
117 zł

Porównaj

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Warianty (1)
Hodně použité

KOMIS - iTrainer W227B

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
302 zł

Porównaj

Ohradník pro psy iTrainer HT-023
Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - iTrainer HT-023

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
184 zł

Porównaj

Nowość
KOMIS - ogrodzenie dla małych i średnich psów skrócona obroża
Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - ogrodzenie dla małych i średnich psów skrócona obroża

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
893 zł

Porównaj

KOMIS - Dogtrace 10 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,75 mm2

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
100 zł

Porównaj

KOMIS - PetSafe Basic
Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - PetSafe Basic

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
657 zł

Porównaj