KOMIS - Reedog FX-300 ogrodzenie dla psów

Bestseller Rabat 30% z kodem BAZ15

Urządzenie z komisu, ogrodzenie elektroniczne Reedog FX-300. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu

1 026 zł 848 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Reedog FX-300 ogrodzenie dla psów

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie czeskiej firmy Reedog jest odpowiednie dla wszystkich psów o wadze od 5 do 90 kg. Reedog FX-300 ma możliwość ustawienia strefy na 10 poziomach. Szerokość strefy możesz ustawić od 30 cm do 6 metrów. Pies wchodząc do wyznaczonej, zakazanej strefy, zostanie ostrzeżony najpierw dźwiękiem, jeśli piesek idzie dalej w kierunku granicy, urządzenie wyśle ostrzeżenie w postaci impulsu elektrostatycznego. Ta stymulacja automatycznie zwiększa się w miarę zbliżania się psa do granicy strefy. Stymulacja ma 3 poziomy od najsłabszego do najsilniejszego. Dzięki wyjątkowej technologii podwójnego ostrzeżenia za pomocą dźwięku i impulsu zwiększającego się automatycznie na 3 poziomach, zapewniona jest maksymalna efektywność urządzenia. Możemy być pewni, że pies nie opuści wyznaczonego terenu. Obroża wyposażona jest w technologię DryDog, która sprawia, żę obroża jest wodoszczelna. Obroża FX-300 jest w pełni wodoszczelna i może być zanurzona do głębokości 2 metrów. Obudowa obroży wykonana jest z utwardzonego plastiku, dzięki czemu jest odporna na wstrząsy, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Przewód w zestawie ogrodzenia Reedog FX-300 ma  przekrój 0,75mm2 i jest odpowiedni dla instalacji w ogrodach o obwodzie do 800m.

 

 Główne funkcje

 • Ostrzeżenie dźwiękowe i 3 poziomy impulsu
 • Regulowana strefa na 10 poziomach (30 cm do 6 metrów)
 • Możlwość instalacji na terenie o obwodzie do 800 metrów
 • Wodoszczelna obroża zanurzalna do 2 metrów
 • Długa praca na baterii 1-2 miesiące
 • Dźwiękowa sygnalizacja przerwanego przewodu
 • 100m przewodu , 5 sztuk chorągiewiek i zasilacz w zestawie
 • Solidna obroża z nylonu 
 • Tryb bezpieczeństwa- obroża wyłączy sie w jeśli pies będzie w strefie korygującej dłużej niż 10 sekund
 • 3 lata gwarancji
 • Krótkie i długie elektrody dla psów z krótką i długą sierścią
 • Odbiornik z utwardzonego plastiku, odporny na zniszczenia
 • Zarówno dla małych i dużych psów
 • Produkt czeskiej firmy

 

Typ korekcji

Ogrodzenie Reedog FX-300  posiada funkcje dźwieku i impulsu, który zwiększa się stopniowo na 3 poziomach. Dzięki temu ogrodzenie jest odpowiednie dla małych i dużych psów.

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik ogrodzenia FX-300 jest zasilany 6V baterią, która w trybie pracy wytrzyma 1-2 miesiące. Nowa bateria kosztuje około 10 zł, dlatego utrzymanie w działaniu urządzenia jest tanie.

  

Ilość psów 

Reedog FX-300 możesz użyc do kontroli nieograniczonej liczby psów. Kupując dodatkowe obroże możesz kontrolować większa ilość psów

 

Wodoszczelność 

Reedog  FX-300 wykonany jest w technologii DryDog,  która zapewnia maksymalną ochronę przeciw wodzie. Obroża jest w pełni wodoszczelna, z możliwością zanurzenia w wodzie do 2 metrów. 

 

drát v baleníPrzewód w zestawie

Základní balení Reedog FX-300 zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5mm, co jest wystarczające dla większości instalacji. Jeśli przewód w zestawie jest za krótki, możesz dokupić kolejne metry aż do długości 800m. 

 

Regulacja stref

Reedog FX-300 ma możliwość ustawienia strefy na 8 poziomach. Strefę możesz regulować w szerokości od 30cm do 6 metrów. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej, obroża wyśle wibracje, kolejną korekcją jest impuls, który w miarę zbliżania stopniuje się na 3 poziomach..

 

Długośc obroży

Reedog FX-300 posiada wytrzymałą i wysokiej jakości obrożę wykonaną z plastiku. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma się na szyi psa. Długość obroży jest regulowana od 20 do 75 cm. Dzięki temu jest odpowiednia dla najmniejszych i największych ras psów.

 


Waga i rozmiary

Odbiornik ma długość 6, 6cm, szerokość 2,7cm a głębokość3.7cm a jego waga to 50 gramów. Dzięki temu jest odpowiednia dla małych, średnich i największych ras psów.

 
Parametry techniczne

Waga odbiornika 50 g
Długość obroży 20 do 75cm
Funkcje dźwięk + impuls
Ustawienie impulsu 3 poziomy
Liczba psów nieograniczono
Zasilanie odbiornika Baterie
Zasilanie pilota zasilacz sieciowy 230V
Baterie w odbiorniku 6V baterie
Częstotliwość 433,92 MHz
Bateria w nadajniku sieć 230V
Regulacja dźwięku 1 poziom
Wytrzymałość odbiornika 1 až 2 měsíce

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!