Eyenimal Ultrasonic Bark Control

Eyenimal Ultrasonic Bark Control

Stacja ultradźwiękowa Eyenimal służy do ograniczenia szczekania psa, zasięg 15 metrów. W chwili, gdy pies szczeka, stacja ultradźwiękowa uruchamia się i wysyła w kierunku psa nieprzyjemne dźwięki słyszane tylko przez niego. Urządzenie posiada 3 poziomy czułości i tryb testowy. Budka nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, zasilanie na baterie.

 

 

314 zł 260 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Eyenimal Ultrasonic Bark Control

Stacja ultradźwiękowa Bark Control jest wyposażona w mikrofon, który wykrywa szczekanie psa. Budka jest aktywowana, gdy wbudowany mikrofon wychwytuje ciągłe szczekanie psa w zasięgu do 15 metrów. Ultradźwięki są niesłyszalne dla ludzkiego ucha, ale nasi futrzani przyjaciele mogą je łatwo usłyszeć. Ultradźwięki są nieszkodliwe i nieprzyjemne dla psich uszu, co ma wpływ na ograniczenie szczekania psów. Psy szybko skojarzą szczekanie z nieprzyjemnym dźwiękiem. Jeśli pies przestanie szczekać, ultradźwięki również przestaną się wysyłać. Urządzenie można postawić na płaskiej powierzchni lub zawiesić na drzewie lub ścianie, dzięki czemu nadaje się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Stacja ultradźwiękowa posiada 3 poziomy regulacji czułości na szczekanie + tryb testowy. Pozycja niska - wykrywa szczekanie do 5 metrów, pozycja środkowa - wykrywa szczekanie do 10 metrów, a pozycja wysoka wykrywa szczekanie do 15 metrów. Bark Control jest zasilany jest 9V baterią z oznaczeniem 6LR61.

Tryb testowy - Ponieważ ultradźwięki są niesłyszalne dla większości ludzi, użyj trybu TEST, aby sprawdzić, czy produkt działa prawidłowo. Ustaw przycisk w pozycji Test, trzymaj urządzenie daleko od siebie i mów głośno do mikrofonu. Jeśli dioda LED zacznie migać na zielono, usłyszysz sygnał dźwiękowy potwierdzający, że stacja ultradźwiękowa działa prawidłowo.

Wymiary: 164 x 110 x 60 mm, waga: 195 g.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!