FroliCat RoloRat mysz dla kotów

FroliCat RoloRat to automatyczna ruszająca się zabawka! Jeżeli wychodzisz z domu na dłuższy czas np. do pracy, włącz tryb automatyczny i rozpocznij zabawę dla Twojego kota. Mysz będzie poruszać się po całym domu, chować się a kotu zapewni świetną zabawę. Święcące oczy niemożliwy do złapania ogonek zachęcają kota do polowania! Tryb oszczędzania energii umożiwia wyłączenie się zabawki po 10 minutach od włączenia. Zabawka RoloRat posiada 3 tryby zabawy. Tylko do użytku wewnętrznego, na baterie AAA.

99 zł 82 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

FroliCat RoloRat mysz dla kotów

FroliCat RoloRat to automatyczna ruszająca się zabawka! Jeżeli wychodzisz z domu na dłuższy czas np. do pracy, włącz tryb automatyczny i rozpocznij zabawę dla Twojego kota. Mysz będzie poruszać się po całym domu, chować się a kotu zapewni świetną zabawę. Święcące oczy niemożliwy do złapania ogonek zachęcają kota do polowania! Tryb oszczędzania energii umożiwia wyłączenie się zabawki po 15 minutach od włączenia. Zabawka RoloRat posiada 3 tryby zabawy. Tylko do użytku wewnętrznego, na baterie AAA.

 

 

Do wyboru są 2 tryby: jednorazowa zabawa - włącz mysz naciskając na nos, zabawka wyłączy się po 10 minutach gry. Drugim trybem jest zabawa podczas niebecności - przytrzymaj nosek przez 3 sekundy. W ten sposób mysz będzie włączać się co 2 godziny na 10 minut, w sumie mysz w tym trybie włącza się trzykrotnie.

Mysz porusza się i nieoczekiwanie zmienia kierunek ruchu. Większość kotów znakomicie bawi się podążając za myszką, polując na nią i przygotywując się do złapania. Jeżeli kot straci mysz z widoku, nie martw się, mysz wysyła dźwięki, świeci oczyma i porusza ogonem. Twój kot spędzi godziny bawiąc się z myszką. Włącza się ją naciskają na nos. Zabawka zasilana bateriami 3 szt. AAA.

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!