Tesla Smart Cat Toilet

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Tesla Smart Cat Toilet to nowoczesna, samoczyszcząca kuweta przeznaczona dla kotów. Posiada funkcję automatycznego wykrywania i filtrowania żwirku, zintegrowaną wagę do odczytywania obecności kota oraz 3-litrowy zbiornik. Połączenie Wi-Fi, aplikacja towarzysząca ułatwiająca sterowanie i przeglądanie. Ustawienia trybu dziennego i nocnego, czyszczenie automatyczne lub ręczne. Waga 8 kg, łatwa obsługa, elegancki wygląd.

3 953 zł 3 267 zł bez VAT
Dostępne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 07. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Tesla Smart Cat Toilet

Inteligentna kuweta dla kota Tesla automatycznie wykrywa użycie i po upływie ustawionego czasu rozpoczyna cykl czyszczenia odpowiedni dla różnych rodzajów żwirku. Dodatkowo, w aplikacji można śledzić wagę kota i częstotliwość korzystania z jego toalety. W ten sposób można wcześnie wykryć wszelkie problemy zdrowotne. Toaletę można łatwo zdemontować i wyjąć jej wewnętrzną część w celu ułatwienia konserwacji. Wewnętrzna wkładka silikonowa jest wyjmowana i można ją wymienić na nową w przypadku, gdy kot zetrze ją pazurami.  Komorę czyszczącą i pojemnik zbierający można zdemontować, łatwo wyjąć i wyczyścić. Wystarczy przetrzeć pokrywę toalety i inne powierzchnie czystą, miękką ściereczką zwilżoną wodą z detergentem. Silikonowa wkładka wewnątrz toalety jest wymienna, więc nie musisz się martwić, jeśli Twój kot uszkodzi ją pazurami. Inteligentna toaleta dla kota Tesla zapewni odpowiednie środowisko dla Twojego zwierzaka, a następnie wykona cykl czyszczenia po upływie ustawionego przez Ciebie czasu. Dzięki funkcji samooczyszczania nie musisz się martwić o częste czyszczenie toalety. Wystarczy ustawić cykl czyszczenia, a inteligentna kuweta sama zadba o swoją czystość. Posiada zbiornik o pojemności 3 litrów i jest odpowiedni do różnych rodzajów ściółki. Automatycznie wykrywa użycie, a następnie samodzielnie filtruje odpady/

Główne funkcje

 • Automatycznie wykrywa użycie, a następnie filtruje żwirek
 • Pojemność zbiornika 3 litry, odpowiednia dla różnych rodzajów żwirku
 • Waga wewnątrz kuwety waży kota od 0,5 do 20 kg
 • Utrzymanie jest bardzo łatwe, kuwetę można wygodnie zdemontować i łatwo wyjąć jej wewnętrzną część
 • Ustawienia trybu dziennego i nocnego
 • Aplikację można skonfigurować dla 8 języków: CZ, SK, PL, HU, SL, HR, EN, DE
 • Bezpłatna aplikacja dla systemów IOS i Android
 • Automatyczne lub ręczne ustawienia czyszczenia
 • Zalecany żwirek samozbrylający się
 • Nadaje się wyłącznie do użytku wewnętrznego
 • Wymiary produktu: 65,5 x 64,2 x 60,5 cm, waga: 8 kg

 

Smart aplikacja

Tesla Smart Cat Toilet posiada tryb dzienny i nocny. W aplikacji Tesla Smart, która jest połączona z toaletą przez sieć Wi-Fi, można ustawić czas, po którym urządzenie rozpocznie cykl czyszczenia. Można również wybrać pomiędzy czyszczeniem automatycznym i ręcznym. Inteligentna toaleta dla kota Tesla stanie się nieodzownym członkiem każdej kociej rodziny. Nie tylko dzięki możliwościom toaletowym i czyszczącym, ale także dzięki możliwości monitorowania wagi futrzanego pupila. Rejestruje on masę ciała od 0,5 do 20 kg i przesyła dane do inteligentnej aplikacji. W ten sposób można wcześnie wykryć wszelkie problemy zdrowotne, które mogą dręczyć zwierzę. Dzięki komunikacji przez Internet można sterować inteligentnymi urządzeniami z dowolnego miejsca. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś - Twoi domownicy będą Cię słuchać z dowolnego miejsca. Pobierz aplikację z App Store i Google Play.

 

Duża pojemność i stylowy design

Zapewnij swojemu kociemu partnerowi stylowe i bardzo eleganckie miejsce do wypróżniania się! Dzięki inteligentnej, samoczyszczącej toalecie dla kotów Tesla nie musisz się już martwić o częste czyszczenie kuwety swojego kota - wystarczy ustawić cykl czyszczenia, a toaleta zajmie się tym za Ciebie. Posiada zbiornik o pojemności 3 litrów i jest odpowiedni do różnych rodzajów ściółki. Inteligentna toaleta automatycznie wykrywa, że kot korzysta z toalety, a następnie filtruje żwirek. Konserwacja jest bardzo praktyczna, toaletę można łatwo zdemontować i łatwo wyjąć jej wewnętrzną część.

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!