Canifugue 2015

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie CANIFUGUE 2015 jest urządzeniem z największa liczbą funkcji na rynku. Posiada 8 poziomów impulsu elektrostatycznego oraz możliwość ustawienia osobno, strefy ostrzegającej (dźwięk) i strefy korekcyjnej (impuls). Posiada w pełni wodoszczelny odbiornik, który może zostać zanurzony w wodzie. W odróżnieniu od swojego poprzednika urządzenie  wyposażone jest w klucz magnetyczny służący do zmiany poziomu impulsu i wyłączania odbiornika oraz wskaźnik stanu baterii na obroży.

Wybór opcji produktu

897 zł 741 zł bez VAT
Skladem 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 19. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canifugue 2015

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie CANIFUGUE 2015 francuskiej firmy NUM´AXES® to jeden z najbardziej skutecznych i niezawodnych systemów wyprodukowanych w Europie. Ograniczy ucieczki twojej psa z ogrodu, posesji, przez bramę. CANIFUGUE 2015 jest odpowiednie dla psów o wadze od 5 kg do ponad 50 kg, dzięki 8 poziomom regulacji mocy impulsu.

Przed strefą korekcyjną znajduje się strefa ostrzegająca. Ostrzega ona psa za pomocą dźwieku, że zbliża sie zakazanej granicy. W ten sposób rozwiążesz problem uciekającego psa. Obie strefy są regulowane za pomocą bazy. Możesz ustawić szerokość strefy korekcyjnej od 30 cm do 1,5, szerokość  strefy ostrzegawczej od 40 cm do 6 m. Odbiornik zasilany na 3V baterie, (typ CR2), które wytrzymają w ciągłej pracy od 3 - 6 miesięcy. W odróżnieniu od swojego poprzednika urządzenie  wyposażone jest w klucz magnetyczny służący do zmiany poziomu stymulacji i wyłączania odbiornika oraz wskaźnik stanu baterii na obroży. Ten model zalecamy do instalacji do długości 400 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje. Jeśli planujesz instalację powyżej 400 metrów przewodu zastanów się nad modelem Canifugue MIX 2015.


Ustawianie stref

CANIFUGUE 2015 ma możliwość ustawienia strefy w 10 zakresach szerokości. Strefę korekcyjną możesz regulować od 30 cm do 1,5 metra. Strefę ostrzegawczą regulujesz od 40 cm do 6 metrów. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej obroża wyśle impuls, którego moc regulujesz na obroży. 

 

Typ korekcji

Możesz ustawić jeden z 8 poziomów impulsu, dzięki czemu dopasujesz obrożę do wrażliwości Twojego pieska. Moc impulsu możesz w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć. Wystarczy, że dołączony do zestawu magnetyczny klucz przyłożysz do obroży. Za pomocą klucza możesz także wyłączyć odbiornik.


drát v balení
Przewód w opakowaniu

Podstawowe zestaw CANIFUGUE 2015 zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm. Jeśli przewód w opakowaniu nie jest wystarczający, można go łatwo przedłużyć do długości 800 metrów, kupując dodatkowy przewód (patrz akcesoria). Ten model zalecamy do instalacji do długości 400 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje. Jeśli planujesz instalację powyżej 400 metrów przewodu zastanów się nad modelem Canifugue MIX 2015.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik CANIFUGUE 2015 jest zasilany na 3V baterie, typu CR2. Bateria jest łatwo dostępna a w trybie pracy wytrzyma od 3 do 6 miesięcy. Kontrolka stanu baterii znajduję się na odbiorniku. Jej wymiana jest łatwa . Bateria znajduje się pod zdejmowana pokrywą ochronną, która jest przykręcana na śrubki. Baza jest zasilana z sieci. Można zakupić zasilanie awaryjne na wypadek braku prądu.

 

Wodoodporność

CANIFUGUE 2015 dysponuje pełno zanurzalnym odbiornikiem, może być używany podczas deszczu oraz w bardzo wilgotnym otoczeniu. Pies może z odbiornikiem wskoczyć do wody i kąpać się przez dowolny czas. Baza natomiast nie jest wodoodporna, prosze umieścić ja w suchym miejscu. Może znajdować się również na zewnątrz, ale nie może być narażona na opady.

 

Ilość psów

Ogrodzenia CANIFUGUE 2015 możesz użyc do kontroli nieograniczonej liczby psów. Kupując dodatkowe obroże możesz kontrolować większą ilość psów.

 

 

Długość obroży 

CANIFUGUE 2015 ma bardzo solidną i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z nylonu. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 70 cm.


Waga i rozmiary

Baza ma długość 13,1 cm, szerokość 11,7 cm, wysokość 4,1 cm. Odbiornik ma szerokość 6,3 cm, głębokość 3,9 cm, wysokość 4,2 cm a waży 82 gramów.

 

 
Parametry techniczne

Síla impulzu 8
Síla zvuku 1
Délka obojku 10 - 70 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Rozměry přijímače 6,3 x 4,2 x 3,1 cm
Obvod pozemku 1000 m
Váha přijímače 82 g
Drát v balení 100 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!