Neviditelný plot Canifugue
Neviditelný plot CanifugueNeviditelný plot CanifugueElektryczne ogrodzenie Canifugue Pokaż wideo
Zniżka
180 zł

Elektryczne ogrodzenie Canifugue

Promocje

Niewidzialny pastuch dla psów Canifugue to jedno z najlepszych urządzeń na rynku. 8 poziomów impulsu, dostosujesz moc dla małego, średniego i dużego psa. Przed impulsem strefa dźwiękowa. Wodoszczelna obroża z możliwością użytkowania w deszczu i zanurzenia. Niewidzialne ogrodzenie CANIFUGUE możesz użyć do ogrodzenia terenu o obwodzie do 800 m. Ogrodzenie Canifugue skutecznie ograniczy ucieczki psa z twojej posesji.

Wybór opcji produktu

Początkowo 1 002 zł 823 zł 680 zł bez VAT
Skladem 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Elektryczne ogrodzenie Canifugue

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie Canifugue francuskiej firmy Num´Axes® to skuteczny bezkontaktowy system ogrodzeniowy. Według nas jedno z najlepszych ogrodzeń na rynku. Ze względu na możliwość regulacji impulsu polecamy dla małych, średnich i dużych psów. Ogrodzenie jest odpowiednie dla psów o wadze od 5 kg do 50 kg, dzięki 8 poziomom regulacji mocy impulsu. Przed strefą korekcyjną jest strefa ostrzegająca. Pies jest ostrzeżony dżwiękiem, że zbliża się do zakazanego terenu. System ogrodzeniowy Canifugue zatrzyma twojego psa na terenie posesji, ogrodu, działki. Bez problemu możesz też ogrodzić kwiaty, tuje czy piaskownice. Twój pies nie będzie miał tam wstępu. Całkowity obszar, którego pies nie może przekraczać możesz ustawić w zakresie od 30 cm do 6 m. Odbiornik działa na 3V baterie, (typ CR2), które wytrzymają w ciągłej pracy od 3 - 6 miesięcy. Na obroży, pod pokrywą baterii, jest przycisk do zmiany mocy implusu. Baza, nadająca sygnał do przewodu, podłączona przez zasilacz do sieci. Ten model zalecamy do instalacji do długości 400 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje. Jeśli planujesz instalację powyżej 400 metrów przewodu zastanów się nad modelem Canifugue MIX 2015.


Ustawienie stref

CANIFUGUE ma możliwość ustawienia strefy w 10 zakresach szerokości. Strefę korekcyjną (impuls) możesz regulować od 30 cm do 1,5 metra. Strefę ostrzegawczą (dźwięk) od 40 cm do 6 m. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej obroża wyśle impuls, którego moc regulujesz na obroży.

 

Typ korekty

Możesz ustawić jeden z 8 poziomów impulsu, dzięki czemu dopasujesz obrożę do wrażliwości Twojego pieska. Moc impulsu możesz w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na obroży.

 


drát v balení
Przewód w opakowaniu

Podstawowe zestaw CANIFUGUE zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm. Jeśli przewód w opakowaniu nie jest wystarczający, można go łatwo przedłużyć do długości 800 metrów, kupując dodatkowy przewód (patrz akcesoria). Ten model zalecamy do instalacji do długości 400 metrów. Powyżej tej długości też będzie działać jednak maksymalna szerokość stref wyraźnie się zredukuje. Jeśli planujesz instalację powyżej 400 metrów przewodu zastanów się nad modelem Canifugue MIX 2015.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik CANIFUGUE jest zasilany na 3V baterię, typu CR2. Bateria jest łatwo dostępna a w trybie pracy wytrzyma od 3 do 6 miesięcy. Jej wymiana jest łatwa. Bateria znajduje się pod zdejmowana pokrywą ochronną, która jest przykręcana na śrubki. Baza jest zasilana z sieci. 

 

Wodoodporność

CANIFUGUE dysponuje pełno zanurzalnym odbiornikiem, może być używany podczas deszczu. Pies może z odbiornikiem wskoczyć do wody i kąpać się przez dowolny czas. Baza natomiast nie jest wodoodporna, umieść ją w suchum miejscu. Może znajdować się również na zewnątrz, ale nie może być narażona na opady. 

 

Ilość psów

Ogrodzenia CANIFUGUE możesz użyć do kontroli nieograniczonej liczby psów. Kupując dodatkowe obroże możesz kontrolować większa ilość psów

 

Długość obroży 

CANIFUGUE ma bardzo solidną i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z nylonu. Jej noszenie nie sprawia pieskowi  problemu  i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 70 cm

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 13,1 cm, wysokość 11,7 cm, głębokość 4,1 cm. Odbiornik ma szerokość 6,3 cm, wysokość 4,2 cm, głębokość 3,1 cm a waży 82 gramów.

 
Parametry techniczne

Síla impulzu 8
Síla zvuku 1
Délka obojku 10 - 70 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Rozměry přijímače 6,3 x 4,2 x 3,1 cm
Obvod pozemku 800 m
Váha přijímače 82 g
Drát v balení 100 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!