iTrainer HT-023

Niewidzialne ogrodzenie iTrainer HT-023. Sygnał dźwiękowy wysyłany razem z impulsem. Szerokość strefy regulowana maksymalnie do 4 metrów. Urządzenie odpowiednie dla małych i wrażliwych ras, ze względu na słaby impuls na jednym poziomie, którego nie można regulować. Sygnał i lampka kontrolna informujące o przerwaniu ciągłości ogrodzenia. Możliwość dokupienia dodatkowych obroży.

Wybór opcji produktu

287 zł 237 zł bez VAT
Skladem 8 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iTrainer HT-023

Elektroniczne ogrodzenie iTrainer HT-023 jest to podstawowe ogrodzenie, odpowiednie dla niewymagających użytkowników. Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji i proste w użytkowaniu. Odbiornik nie jest wodoodporny i należy go chować podczas deszczu lub przy rosie, ponieważ może dojść do uszkodzenia. Jest zasilany wymienialną baterią 4LR44, która wytrzyma 10 - 20 dni. Ostrzega o zlbiżaniu się do niewidzialnej bariery za pomocą dźwięku i impulsu elektrostatycznego. Strefa korygująca jest regulowana od 30 cm do 4 m w zależności od typu instalacji i długości przewodu. Maksymalna długość przewodu antenowego to 600 metrów. Lampka kontrolna i sygnał dźwiękowy informujące o przerwaniu ciągłości ogrodzenia. Jeśli chcesz kontrolować większą ilość psów w ogrodzeniu, wystarczy, że dokupisz dodatkowe odbiorniki.

 

 


Ustawienie stref

iTrainer HT-023 ostrzega o zbliżaniu się do niewidzialnej bariery za pomocą dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Dźwięk jest wysyłany razem z impulsem. Strefa korekcyjna jest regulowana od 30 cm do 4 m w zależności od typu instalacji i długości przewodu.

 

Typ korekcji

iTrainer HT-023 nie maja regulacji mocy impulsu. Ogrodzenie jest odpowiednie dla mniejszych i średnich psów do wagi 20 kg. Urządzenie będzie także odpowiednie dla większych wrażliwych ras np. labrador.

 


drát v balení
Przewód w zestawie

Podstawowy zestaw iTrainer HT-023 zawiera 300 metrów przewodu, jest to optymalna długość dla większości instalacji. Jeśli przewód w opakowaniu nie jest wystarczajacy, można bez problemu przedłużyć go do 600 metrów. Zestaw zawiera średniej jakości przewód, który polecamy instalować na płocie.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer HT-023 zasilany jest na 6V baterie, typ 4LR44. Posiada LEDową kontrolkę stanu baterii i wytrzyma 10 - 20 dni. Baza jest zasilana z sieci. W naszym sklepie dostępne jest także zasilanie awaryjne z akumulatorem na wypadek awarii prądu.

 


Wodoodporność

iTrainer HT-023 nie jest urzadzeniem wodoodpornym. Zarówno obroża jak i baza nie jest wodoodporna, zainstaluj bazę w suchym pomieszczeniu. Nadajnik może być umieszczony na zewnątrz, ale nie może być narażony na jakiekolwiek opady.

 

                     


Ilość psów

iTrainer HT-023 może nadzorować także większą ilość psów, wystarczy dokupić kolejną obrożę dla następnego psa.

 

 

Długość obroży 

iTrainer HT-023 to nylonowa obroża. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 14,8 cm, wysokość 9 cm, głębokość 4,9 cm. Odbiornik ma szerokość 6,6 cm, wysokość 39 cm, głębokość 3,3 cm a waży 50 gramów.

 

 
Parametry techniczne

Síla impulzu 1
Síla zvuku 1
Délka obojku 20 - 55 cm
Baterie v přijímači 4LR44
Rozměry přijímače 6,6 x 3,9 x 3,3 cm
Frekvence 12,8 kHz
Obvod pozemku 600 m
Váha přijímače 50 g
Drát v balení 300 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost bez ochrany
Výdrž přijímače 10 - 20 dnů

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!